Nieuws

1 2 3 4 5 6

17-02-2009

Enquete t.b.v. Statistiek 2008

Sinds 1985 brengt de NFV de omvang van franchise in beeld. Daartoe houdt zij jaarlijks een enquête, niet alleen onder de leden, maar ook onder de franchisegevers die (nog) niet zijn aangesloten. De resultaten worden verwerkt in een statistiek, zoals u die kunt vinden bij 'over franchising' , 'statistiek'. Teneinde deze statistiek nog verder te verbeteren verzorgt het EIM deze statistiek. Daarbij wordt gebruik gemaakt van de expertise van de Rabobank.
Lees meer

29-01-2009

Nieuwjaarsbijeenkomst 27 januari

Op 27 januari 2009 werd de Nieuwjaars- en netwerkbijeenkomst georganiseerd in Maarssen. De uitnodiging om inspiratie te komen opdoen bleef niet onbeantwoord; de bijeenkomst werd druk bezocht.
Het spits werd afgebeten door Toni Sfirtsis van Van Spaendonck Management Consultants met een presentatie over Klantwaarde.
Hierna schoof men aan de tafels aan voor twee rondes rondetafel gesprekken ofwel 1 op 1 gesprekken met ervaren mensen uit het franchiseveld. 

Lees meer

26-11-2008

Ronde Tafel Bijeenkomst voor jongere formules

In restaurant en vergadercentrum De Soester Duinen te Soest werd op 25 november jongstleden een bijeenkomst georganiseerd speciaal voor jongere formules. Het spits werd afgebeten door het plenaire deel, waarin Dirk Visser van ING zijn presentatie "Financiering van jonge formules" gaf. presentatieDirkVisser
Na deze presentatie schoof men aan de tafels aan om tijdens de lunch ervaringen uit te wisselen.

Lees meer

04-11-2008

NFV Themadag MVO

Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen

Op woensdag 29 oktober 2008 vond in het gebouw van Interpolis te Tilburg onze najaarsthemadag plaats. Het doel van deze middag was duidelijk te maken dat MVO niet alleen steeds meer wordt verwacht van onze klanten/relaties maar, sterker nog, dat MVO een prima marketing tool is. MVO is niet "mogen" maar een "must".

Lees meer

17-07-2008

NFV Workshop "Een franchiseformule starten"

De masterclass "Een franchiseformule starten" die op 11 juli jl. gehouden werd - een workshop die de NFV halfjaarlijks organiseert voor eenieder die geïnteresseerd is in het opstarten van een franchiseonderneming - was weer zeer succesvol. De volgende masterclass zal worden gehouden op 1 december as. Lees meer

1 2 3 4 5 6